PARP | Wspieramy e-Biznes | Portal Innowacji | Akademia PARP | KSU | EEN | Narodowy Program Przedsiębiorczości | Inwestycja w kadry | Pozostałe portale
- Polski Most Krzemowy
- Technologie Kosmiczne
- CIP
- Firmy rodzinne
- Telepraca
- BKL
- Zarządzanie kompetencjami w MSP
- E-punkt
- Instrument Szybkiego Reagowania
- Partnerstwo Publiczno-Prywatne
- Biznes dla Edukacji
- Kapitał Ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
drukuj

Konsultacje społeczne projektu regulaminu konkursu na wybór przedsiębiorstw do udziału w realizacji Programów Edukacyjnych, projekt systemowy PARP "Biznes dla edukacji", Poddziałanie 2.1.3 PO KL

W związku z rozpoczęciem projektu systemowego PARP pn. „Biznes dla edukacji” (Poddziałanie 2.1.3 PO KL), realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w partnerstwie z Polskim Stowarzyszeniem Zarządzania Kadrami, planowane jest ogłoszenie konkursu, którego celem będzie wyłonienie 10 grup przedsiębiorstw współpracujących ze sobą, bądź powiązanych kooperacyjnie (tzw. Partnerstw), które wezmą udział we wdrożeniu Programów Edukacyjnych. 

Każdy z Programów będzie realizowany w terminie od listopada 2012 r. do stycznia 2015 r. (dwie roczne edycje). W ramach każdego z nich przedsiębiorstwa wchodzące w skład partnerstwa przygotują, we współpracy ze specjalistami projektu, ofertę edukacyjną stanowiącą praktyczne uzupełnienie edukacji formalnej szkół o wiedzę specjalistyczną z danej dziedziny/branży.

W związku z powyższym przedstawiamy do konsultacji projekt regulaminu konkursu.

Uwagi prosimy zgłaszać na załączonym formularzu do dnia 21 czerwca br. na adres: anna_balcerzak@parp.gov.pl.

Zapraszamy wszystkich interesariuszy do udziału w konsultacjach i zgłaszania swoich uwag.

 

Regulamin konkursu pobierz plik (168kB)

Formularz zgłaszania uwag pobierz plik (26kB)

PODZIEL SIĘ:

Formularz zgłaszania błędów na stronie internetowej pokl.parp.gov.plFormularz nie służy zgłaszaniu błędów w generatorach wniosków PARP!

Utworzony: 2012-06-15 15:17:47
Aktualizowany: 2012-06-15 15:20:14 przez Marcin May
Ilość odsłon: 7607
74/150/226/, ID=27549
drukuj