PARP | Wspieramy e-Biznes | Portal Innowacji | Akademia PARP | KSU | EEN | Narodowy Program Przedsiębiorczości | Inwestycja w kadry | Pozostałe portale
- Polski Most Krzemowy
- Technologie Kosmiczne
- CIP
- Firmy rodzinne
- Telepraca
- BKL
- Zarządzanie kompetencjami w MSP
- E-punkt
- Instrument Szybkiego Reagowania
- Partnerstwo Publiczno-Prywatne
- Biznes dla Edukacji
- Kapitał Ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
drukuj

Konsultacje społeczne projektu systemowego PARP "Zarządzanie kompetencjami w MŚP" planowanego do realizacji w ramach Poddziałania 2.1.3 PO KL

W związku z zatwierdzeniem Planu Działania na 2012 rok dla II priorytetu PO KL Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do konsultacji projektu systemowego PARP pn. Zarządzanie kompetencjami w MŚP, planowanego do realizacji w ramach Poddziałania 2.1.3 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Projekt „Zarządzanie kompetencjami w MŚP” ma na celu wsparcie MŚP przy wdrażaniu systemu zarządzania przez kompetencje, między innymi poprzez przygotowanie dla tych przedsiębiorstw Planów Rozwoju Kompetencji.
Umiejętne zarządzanie kapitałem intelektualnym jest jednym z podstawowych czynników uzyskiwania przewagi konkurencyjnej każdej organizacji, niezależnie od wielkości, branży, czy formy organizacyjnej firmy. Kapitał ten zapewne w coraz większym stopniu będzie decydował o sukcesie firmy. Tak więc istotne jest zwrócenie uwagi na rozwój kompetencji jako sposobu uzyskiwania przewagi konkurencyjnej oraz budowania marki pracodawcy.
Wstępne założenia projektu, które przedstawiamy w celu uzyskania Państwa opinii, przewidują działania promocyjne, analityczne, szkoleniowe oraz doradcze. Opis projektu został umieszczony w pliku do pobrania zamieszczonego poniżej.

Wszelkie opinie dotyczące działań w projekcie lub propozycje jeszcze innych rozwiązań pozwolą w większym stopniu dostosować projekt do zapotrzebowania przedsiębiorców, którzy nie mają jeszcze wdrożonego zarządzania przez kompetencje.

Opinie prosimy zgłaszać na załączonym formularzu zgłaszania uwag do dnia 13 kwietnia 2012 r. na adres: anna_dziolak@parp.gov.pl

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konsultacjach.

 

Opis projektu pobierz plik (39kB)

Formularz zgłaszania uwag pobierz plik (30kB)

PODZIEL SIĘ:

Formularz zgłaszania błędów na stronie internetowej pokl.parp.gov.plFormularz nie służy zgłaszaniu błędów w generatorach wniosków PARP!

Utworzony: 2012-04-05 14:01:39
Aktualizowany: 2012-04-05 14:04:51 przez Marcin May
Ilość odsłon: 8764
74/150/226/, ID=26574
drukuj