PARP | Wspieramy e-Biznes | Portal Innowacji | Akademia PARP | KSU | EEN | Narodowy Program Przedsiębiorczości | Inwestycja w kadry | Pozostałe portale
- Polski Most Krzemowy
- Technologie Kosmiczne
- CIP
- Firmy rodzinne
- Telepraca
- BKL
- Zarządzanie kompetencjami w MSP
- E-punkt
- Instrument Szybkiego Reagowania
- Partnerstwo Publiczno-Prywatne
- Biznes dla Edukacji
- Kapitał Ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
drukuj

Dokumentacja konkursowa do II edycji wyboru ofert na prowadzenie Punktu Konsultacyjnego.

 

Poniżej prezentujemy dokumentację konkursową do II edycji wyboru ofert na prowadzenie Punktu Konsultacyjnego. W ramach II edycji planowane jest wyłonienie 22 PK w powiatach.

Bazując na wynikach I edycji konkursu na prowadzenie PK, w wyniku której działa 98 PK w całej Polsce, PARP dokonała analizy i konsultacji z instytucjami regionalnymi: Urzędami Marszałkowskimi oraz Regionalnymi Punktami Konsultacyjnymi najdogodniejszych nowych lokalizacji PK z punktu widzenia liczebności przedsiębiorców na danym obszarze terytorialnym oraz dostępności usług dla klientów PK. Na tej podstawie utworzono listę powiatów, których wskazanie w ofercie jako lokalizacji do utworzenia PK, premiowane będzie dodatkowymi punktami. Wykaz powiatów premiowanych dodatkowymi punktami znajduje się w  pkt. 2.2 Wytycznych dla wnioskodawców ubiegających się o wsparcie na prowadzenie Punktu Konsultacyjnego (PK).

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z przedstawioną dokumentacją konkursową oraz o zgłaszanie uwag, które można przesyłać na adres e-mail:realizacjapk@parp.gov.pl z dopiskiem w tytule: Konkurs II edycja – konsultacje.
Konsultacje dokumentacji potrwają do 14 stycznia 2009 r.  26 stycznia 2009 r. planowane jest ogłoszenie konkursu na stronie www.parp.gov.pl  Oferty będzie można składać do 10 lutego 2009 r.

Zapraszamy do konsultacji dokumentacji konkursowej.


PODZIEL SIĘ:

Formularz zgłaszania błędów na stronie internetowej pokl.parp.gov.plFormularz nie służy zgłaszaniu błędów w generatorach wniosków PARP!

Utworzony: 2009-01-07 15:32:02
Aktualizowany: 2010-02-09 13:16:13 przez Marcin May
Ilość odsłon: 7516
74/150/224/, ID=6965
drukuj