PARP | Wspieramy e-Biznes | Portal Innowacji | Akademia PARP | KSU | EEN | Narodowy Program Przedsiębiorczości | Inwestycja w kadry | Pozostałe portale
- Polski Most Krzemowy
- Technologie Kosmiczne
- CIP
- Firmy rodzinne
- Telepraca
- BKL
- Zarządzanie kompetencjami w MSP
- E-punkt
- Instrument Szybkiego Reagowania
- Partnerstwo Publiczno-Prywatne
- Biznes dla Edukacji
- Kapitał Ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
drukuj

Aleksandra Kuźniak

Krzysztof Brocławik

Strategic & Project Manager, Psycholog Zarządzania

Menedżer czerpiąca swoje doświadczenia z kierowania branżowymi organizacjami zawodowymi i grupą kapitałową firm biznesowych. Na co dzień pracuje z firmami i organizacjami jako trener i konsultant zarządzania w zakresie rozwoju strategicznego, operacyjnego i projektowego oraz wspiera menedżerów i właścicieli firm w ich skutecznym działaniu i rozwoju pracując jako coach i mentor. Specjalizuje się w strategicznym rozwoju organizacji, tematyce work life balance i coraporate weallness oraz rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych pracowników przedsiębiorstw, menedżerów i trenerów. Autorka i kierownik merytoryczny projektów kształcących i rozwijających trenerów zarządzania w Stowarzyszeniu MATRIK, trener i superwizor w zakresie kształcenia i rozwoju kompetencji zawodowych trenerów zarządzania oraz opiekun merytoryczny Etiud Trenerskich – superwizyjnego warsztatu dla trenerów. Redaktor książki Vademecum Trenera i Vademecum Trenera II – tożsamość zawodu trenera zarządzania. Do czerwca 2014 r. wieloletni prezes Zarządu Stowarzyszenia MATRIK, członek Rady Polskiej Izby Firm Szkoleniowych i Przewodnicząca Komisji ds. Jakości Rynku Szkoleń.

PODZIEL SIĘ:

Formularz zgłaszania błędów na stronie internetowej pokl.parp.gov.plFormularz nie służy zgłaszaniu błędów w generatorach wniosków PARP!

Utworzony: 2014-11-17 09:53:52
Aktualizowany: 2014-11-17 13:44:36 przez Karol Demski
Ilość odsłon: 1341
74/150/227/783/, ID=44033
drukuj