PARP | Wspieramy e-Biznes | Portal Innowacji | Akademia PARP | KSU | EEN | Narodowy Program Przedsiębiorczości | Inwestycja w kadry | Pozostałe portale
- Polski Most Krzemowy
- Technologie Kosmiczne
- CIP
- Firmy rodzinne
- Telepraca
- BKL
- Zarządzanie kompetencjami w MSP
- E-punkt
- Instrument Szybkiego Reagowania
- Partnerstwo Publiczno-Prywatne
- Biznes dla Edukacji
- Kapitał Ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
drukuj

Ostatnich 8 lat rynku szkoleniowego w Polsce. Gruntowna zmiana czy tylko drobna korekta? – debata z udziałem ekspertów działający od wielu lat na rynku szkoleń

Paneliści:

Aleksander Drzewiecki - Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze; Piotr Grzechowiak - Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego; Maciej Kocurek – Wszechnica UJ; Barbara Matyaszek-Szarek – Heuresis; Piotr Piasecki - Business Doctors.

Prowadzenie: Marzena Mazur

Ostatnich 8 lat to czas zachodzących szybciej niż kiedykolwiek wcześniej zmian w gospodarce, w technologii oraz nowych wyzwań, które stawia przed nami otoczenie. Czy rynek szkoleń podążył za tymi zmianami? Czy stał się partnerem ułatwiającym organizacjom funkcjonowanie w nowej rzeczywistości? Jak zmieniły się wymagania klientów? Co faktycznie uległo zmianie w szkoleniach, a co nie zmieniło się przez ostatnie 8 lat? Czy firmy zaczęły szacować ROI i nakład związany z inwestowaniem w kapitał ludzki?

Badania Bilans Kapitału Ludzkiego, zrealizowane w 2013 roku wskazuje, że udział środków publicznych (w tym EFS) w rynku szkoleń to zaledwie 15 proc., 88 proc. stanowią środki własne firmy, zaś 10% - środki pracowników. Jaki więc faktyczny wpływ miał EFS na rynek szkoleniowy oraz jakie są prognozy na kolejnych 8 lat? Zapraszamy do dyskusji.

PODZIEL SIĘ:

Formularz zgłaszania błędów na stronie internetowej pokl.parp.gov.plFormularz nie służy zgłaszaniu błędów w generatorach wniosków PARP!

Utworzony: 2014-10-20 15:36:36
Aktualizowany: 2014-10-20 18:56:46 przez Karol Demski
Ilość odsłon: 1335
74/150/227/783/, ID=43513
drukuj