PARP | Wspieramy e-Biznes | Portal Innowacji | Akademia PARP | KSU | EEN | Narodowy Program Przedsiębiorczości | Inwestycja w kadry | Pozostałe portale
- Polski Most Krzemowy
- Technologie Kosmiczne
- CIP
- Firmy rodzinne
- Telepraca
- BKL
- Zarządzanie kompetencjami w MSP
- E-punkt
- Instrument Szybkiego Reagowania
- Partnerstwo Publiczno-Prywatne
- Biznes dla Edukacji
- Kapitał Ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
drukuj

Podsumowanie konsultacji standardów świadczenia usług systemowych KSU w zakresie marketingu i sprzedaży produktów dla mikro małych z przedsiębiorców z branży przetwórstwa rolno-spożywczego oraz zarządzania efektywnością energetyczną przedsiębiorstw

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, że w III kwartale br. zaplanowano ogłoszenie konkursu na wybór usługodawców, których zadaniem będzie świadczenie usług doradczych – w zakresie marketingu i sprzedaży produktów dla mikro małych z przedsiębiorców z branży przetwórstwa rolno-spożywczego oraz w zakresie zarządzania efektywnością energetyczną przedsiębiorstw. Usługi te będą świadczone zgodnie z zamieszczonymi poniżej Standardami.

Standard usługi doradczej w zakresie marketingu i sprzedaży produktów dla mikro małych z przedsiębiorców z branży przetwórstwa rolno-spożywczego - projekt pobierz plik (305kB)

Standard usługi doradczej w zakresie zarządzania efektywnością energetyczną przedsiębiorstw – projekt pobierz plik (265kB)

Podsumowanie uwag zgłoszonych do ww. Standardów wraz z odpowiedziami PARP - pobierz plik (229kB).

Więcej informacji na stronie (link)

Dodatkowo zapraszamy do udziału w rozeznaniu rynku dotyczącym kosztu realizacji przedmiotowych usług, zgodnie z ww. Standardami.

Państwa wyceny prosimy zgłaszać na załączonym formularzu  pobierz plik (468kB) do dnia 14 sierpnia br., przesyłając go na adres: ksu@parp.gov.pl

Wszelkie informacje na temat ww. konkursu będą publikowane na stronie www.parp.gov.pl

Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Działanie 2.2 „Wsparcie systemu dla adaptacyjności kadr"
Poddziałanie 2.2.1. „Poprawa jakości usług świadczonych przez instytucje wspierające rozwój przedsiębiorczości i innowacyjności".

Projekt Systemowy PARP
„Zapewnienie dostępu przedsiębiorstw do nowych usług KSU”

PODZIEL SIĘ:

Formularz zgłaszania błędów na stronie internetowej pokl.parp.gov.plFormularz nie służy zgłaszaniu błędów w generatorach wniosków PARP!

Utworzony: 2014-08-08 15:24:28
Aktualizowany: 2014-08-08 15:28:38 przez Karol Demski
Ilość odsłon: 5468
74/150/224/622/643/, ID=42213
drukuj