PARP | Wspieramy e-Biznes | Portal Innowacji | Akademia PARP | KSU | EEN | Narodowy Program Przedsiębiorczości | Inwestycja w kadry | Pozostałe portale
- Polski Most Krzemowy
- Technologie Kosmiczne
- CIP
- Firmy rodzinne
- Telepraca
- BKL
- Zarządzanie kompetencjami w MSP
- E-punkt
- Instrument Szybkiego Reagowania
- Partnerstwo Publiczno-Prywatne
- Biznes dla Edukacji
- Kapitał Ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
drukuj

Harmonogram naborów wniosku na rok 2013

Program Operacyjny Kapitał Ludzki

 

stopka PO KL

Działanie/poddziałanie

Terminy uruchomienia konkursów

2.2.1- Zapewnienie dostępu przedsiębiorstw do nowych usług KSU. Konkurs na wybór usługodawców mających przetestować nową usługę pilotażową (doradczo-szkoleniową) w zakresie marketingu i sprzedaży produktów w branży przetwórstwa rolno-spożywczego dla mikro i małych przedsiębiorców.

I kwartał 2013 r.

2.2.1- Zapewnienie dostępu przedsiębiorstw do nowych usług KSU. Konkurs na wybór usługodawców nowej usługi systemowej doradczo-szkoleniowej KSU w zakresie ochrony środowiska.

I kwartał 2013 r.

2.2.1- Zapewnienie dostępu przedsiębiorstw do nowych usług KSU. Konkurs na wybór usługodawców mających przetestować nową usługę pilotażową (doradczo-szkoleniową) w zakresie zarządzania efektywnością energetyczną przedsiębiorstw.

II kwartał 2013 r.

2.2.1- Zapewnienie dostępu przedsiębiorstw do nowych usług KSU. Konkurs na wybór usługodawców nowej usługi systemowej (doradczo-szkoleniowej) KSU w zakresie optymalizacji kosztów prowadzenia działalności gospodarczej dla MMSP – tzw. „Mała optymalizacja”. III kwartał 2013 r.

2.2.1 - Przetestowanie i wdrożenie usługi pilotażowej w zakresie wykorzystania technologii informacyjnych w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

III kwartał 2013 r.

2.2.1 - Zapewnienie usług z zakresu rozwoju firmy dla przedsiębiorców oraz osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą w formule one-stop-shops.

Konkurs na "Świadczenie usług informacyjnych i doradczych w sieci Punktów Konsultacyjnych Krajowego Systemu Usług" - konkurs uzupełniający III edycja.

I kwartał 2013 r.

Alokacje na poszczególne nabory zostaną podane po ich uzgodnieniu z Instytucjami Nadzorującymi i będą dostępne w ogłoszeniach o konkursach.


Harmonogram naborów wniosku PO KL w 2012 r. (link)

 

 

PODZIEL SIĘ:

Formularz zgłaszania błędów na stronie internetowej pokl.parp.gov.plFormularz nie służy zgłaszaniu błędów w generatorach wniosków PARP!

Utworzony: 2012-12-31 12:14:08
Aktualizowany: 2014-05-30 08:54:28 przez Grażyna Czerwińska
Ilość odsłon: 29951
74/150/, ID=30584
drukuj