PARP | Wspieramy e-Biznes | Portal Innowacji | Akademia PARP | KSU | EEN | Narodowy Program Przedsiębiorczości | Inwestycja w kadry | Pozostałe portale
- Polski Most Krzemowy
- Technologie Kosmiczne
- CIP
- Firmy rodzinne
- Telepraca
- BKL
- Zarządzanie kompetencjami w MSP
- E-punkt
- Instrument Szybkiego Reagowania
- Partnerstwo Publiczno-Prywatne
- Biznes dla Edukacji
- Kapitał Ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
drukuj

Test wiedzy konsultantów w ramach konkursu na "Pilotaż usługi doradztwa - asysty w prowadzeniu działalności gospodarczej"

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, iż test wiedzy konsultantów w ramach konkursu na „Pilotaż usługi doradztwa – asysty w prowadzeniu działalności gospodarczej”  w poddziałaniu 2.2.1 POKL odbędzie się 19 kwietnia 2011 r. w Warszawie.

O godzinie rozpoczęcia testu oraz o miejscu PARP poinformuje w osobnym komunikacie w dniu 15 kwietnia 2011 r. Godziny przeprowadzenia testu oraz liczba uczestników w grupie kierowanej na test będą uzależnione od liczby zgłoszonych kandydatów na konsultantów w ramach Wniosków złożonych na konkurs „Pilotaż usługi doradztwa asysty w prowadzeniu działalności gospodarczej”. W trakcie testu konsultanci będą mogli korzystać z Internetu oraz materiałów pomocniczych. Wyniki testu zostaną udostępnione 5 dni po jego zrealizowaniu. Test zostanie zaliczony jeżeli kandydat uzyska wynik 50% + 1 pkt.  

Wnioskodawcy, którzy złożą do 14 kwietnia 2011 r. do godziny 16.00 wnioski o udzielenie wsparcia na projekt „Pilotaż usługi doradztwa - asysty w prowadzeniu działalności gospodarczej” zostaną dodatkowo poinformowani o powyższym terminie i miejscu realizacji testu mailem na adres e-mail podany w ofercie.

PODZIEL SIĘ:

Formularz zgłaszania błędów na stronie internetowej pokl.parp.gov.plFormularz nie służy zgłaszaniu błędów w generatorach wniosków PARP!

Utworzony: 2011-04-13 15:50:57
Aktualizowany: 2011-04-15 15:29:35 przez Marcin May
Ilość odsłon: 7131
74/150/224/467/472/, ID=20733
drukuj