PARP | Wspieramy e-Biznes | Portal Innowacji | Akademia PARP | KSU | EEN | Narodowy Program Przedsiębiorczości | Inwestycja w kadry | Pozostałe portale
- Polski Most Krzemowy
- Technologie Kosmiczne
- CIP
- Firmy rodzinne
- Telepraca
- BKL
- Zarządzanie kompetencjami w MSP
- E-punkt
- Instrument Szybkiego Reagowania
- Partnerstwo Publiczno-Prywatne
- Biznes dla Edukacji
- Kapitał Ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
drukuj

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości


Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

Projekt skierowany jest do studentów dziennych, zaocznych oraz wieczorowych uczelni wyższych w naszym kraju, gdyż są to osoby o największym potencjale wiedzy, kreatywności i innowacji, który odpowiednio zagospodarowany może stać się w przyszłości dominującym czynnikiem, wpływającym na rozwój gospodarczy naszego kraju. Działania organizatorów mają na celu zachęcać młodych ludzi do aktywnej i przedsiębiorczej postawy.

W projekcie organizatorzy skupiają się na tym, aby dostarczyć studentom jak najwięcej praktycznej wiedzy i dobrych przykładów, gdyż kończąc uczelnię otrzymują ogromną wiedzę teoretyczną, jednakże tę praktyczną muszą zdobywać wyłącznie sami. Poprzez inkubator mogą oni bez wielkich nakładów finansowych założyć swoją własną wymarzoną firmę, która za kilka lat może stać się potężnym przedsiębiorstwem, dając miejsca pracy setkom Polaków. W przeciwnym wypadku takie osoby będą zmuszone do wyjazdu za granicę i rezygnacji z biznesowych planów w naszym kraju. Dla wielu studentów działalność w inkubatorze może stać się również sposobem zarabiania na studia oraz dalsze poszerzanie własnej wiedzy.

Odwiedź stronę
"Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości"PODZIEL SIĘ:

Formularz zgłaszania błędów na stronie internetowej pokl.parp.gov.plFormularz nie służy zgłaszaniu błędów w generatorach wniosków PARP!

Utworzony: 2006-11-10 18:14:37
Aktualizowany: 2007-03-28 10:01:57 przez Maciej Rogulski
Ilość odsłon: 13450
74/102/, ID=136
drukuj